Не случайно "Кама сутра" е написана в Индия. Индийките се едни от най-палавите жени. Представете си какви ли неща им се въртят в главата, след като на челото им през цялото време има червена точка.
- Така, какво още е полезно за здравето освен добрата храна и почивката?
- ???
- Какво правите с жената 2-3 пъти седмично в седмицата, че и по-често?
- Караме се!