Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Така, какво още е полезно за здравето освен добрата храна и почивката? - ??? - Какво правите с жената 2-3 пъти седмично в седмицата, че и по-често? - Караме се!
Семейни 2,864 прегледа
Следващ →

Още вицове

Горският: - Не знаете ли, че сега ловът на зайци е забранен? Ловецът: - Ама аз стрелях при самоотбрана... Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира * по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари * по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър * по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс * по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост! Спортува с надеждата рано или късно да избяга от съдбата си... Учителка се опитва да научи децата на фантазия и оригинално мислене. - Деца, какво е това: сиво на пътя? Децата: - Бетонна стена. - Правилно! Обаче може да бъде и магаре. Какво е това: Голямо кафяво в полето? Децата: - Крава. - Правилно! Но може да бъде и купа старо сено. Иванчо от последния чин: - Или купчина тор! Учителката: - Иванчо, ти само глупости говориш! Иванчо: - Госпожо, а може ли аз да задам един въпрос? - Може! - Какво е това: като влиза е сухо, кораво и право, а когато излиза е меко, мокро и увиснало? Учителката, разгневена се приближава до Иванчо и му издърпва ухото. Иванчо, разтривайки ухото: - Правилно! Но може да бъде и дъвка… Влиза инженер-химик в аптеката и казва: - Имате ли алфа-пет-шест- диметилбенэимидазолил кобамидцианид? - Имаме, това е витамин В 12. - Е да де... Все му забравям тъпото име!