Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обир в банка. Нападателят, мъж - млад и симпатичен, бързо пълни торбата с пари, а касиерката, при това, усмихвайки му се казва: - Може да не ги броите! Тук са точно сто и двадесет хиляди. Това е толкова вярно, колкото и това, че аз се казвам Габи, живея на ул. Крайградска 69, телефон 0888 XXXXXXX!
Професионални 3,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цветове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашата реакция госпожо, си правя извода, че вие или не сте правили секс, или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Саможив,отвлечен професор по математика.... - А знаете ли поне,кой управлява страната? - Простото,тройно правило! Един мъж започнал да се съмнява в честите посещения на жена си при гинеколога. Веднъж решил да провери и като влязъл в кабинета на доктора видял жена си и гинеколога в еротична поза. - Какво правите? - Правя вътрешен масаж на матката - отговорил доктора. - Ейй, добре че съм вишист за да ти повярвам, ако бях среднист щях да помисля, че я чукаш! Какво е цивилизацията? Пътят на човека от пещерата до атомното скривалище. Лекар преглежда първокласник: - Някакви оплаквания от ушите? - Да. Пречат ми когато си обличам пуловера!