Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чукча завел сина си на първи урок по лов. Вървят из гората и гледат - белка. Бум! Бум! - Ето, имаме си кожа! - пояснява той. Продължават напред и виждат лос. Бум! Бум! - Ето, имаме си месо! - продължава чукчата. Вървят нататък. На една полянка гледат геолог. Бум! Бум! - А ето и кибрит си имаме...
Чукчи 4,415 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама ученика тичат до катаджия: - Господин полицай! Там зад ъгъла, нащия директор.. - Какво се е случило? - Там..нашия директор... - Катастрофа ли? - Не! Паркирал е неправилно! Добър... бележник... На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара: - Ела, кажи "добър ден", простак такъв! Детето се приближава към свещеника и казва: - Добър ден, простак такъв! Ватикана. Наши дни. Всеки ден за прием при Папата идват двама евреи. На въпроса по каква работа отговарят "По лична работа". Не ги пускат,и така минава точно година. Накрая се наложи да кажат на Папата за странните посетители. Той се разпоредил да ги пуснат за аудиенция при него. Влизат те при Папата. - Здравейте. - Здравейте. - Вие ли сте Папата? - Аз съм. Единия евреин изважда от джоба си някакъв лист: - Някой от тези хора познавате ли? Папата гледа листа - репродукция на "Тайната вечеря". - Разбира се. Това са от нашите Светци. Апостоп Петър, Апостил Павел...Ето -и Исус.. Да, знам ги всички... Другия евреин изважда от джоба някаква хартия: - При мен остана от моите предци сметката. Тогава те за вечерята не са платили... Двама чукчи тръгнали на лов за бели мечки , но се изгубили. Едното чукчи попитало своя другар : - Да стрелям или да викам ? - Стреляи ! След малко чукчито отново попитало: - Да стрелям или да викам ? - Стреляи ! След малко отново попитало: -Да стрелям или да викам ? - Стреляи ! - Немога. - Защо ? - Свършиха ми стрелите.