Преброителка обикаля из циганската махала,вика пред поредната къща,показва се пиян циганин по потник:
- Ко викаш ма?
- Айде,отваряй,че ще се броим!
- Баш сега ли намери да ма караш да броя ма,мол ти са ела утре,че сега хич не моя да броя!
Абсолютно не ми е ясно, защо жените обичат котките.
Котките са независими същества, те не слушат и изпълняват, не идват, когато ги викаш, обичат да се шляят навън през нощта, после се прибират за да бъдат нахранени и гушкани.
После искат да бъдат оставени да си поспят спокойно.
С други думи: в котките жените обичат нещо, което при мъжете страшно ненавиждат....