Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Амазонките са като жените, само че още по-зли." (из ученическо съчинение)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Учителка пита Иванчо може ли да брои: - Кое число следва след 4? - 5! - отговаря той. - Браво, баща ти добре те е научил... А след 10? - Вале!- отговаря убедено Иванчо.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,639 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бойко Борисов на лекар: - Докторе, помагай, по цяла нощ не мога да заспя! - Пробвахте ли да броите овце? - Да, последният път бяха около 7 милиона.
Коментар на мач: Роберто Карлуш овладавя топката и тръгва на скорост по лявото крило... Роберто Карлуш включи моторетката и вече е пред наказателното поле!
Купува си компютър една мутра. Докарват го, проверяват го - всичко си работи. На следващия ден натиска копчето - нищо. Черен екран. Пак натиска - пак никакъв ефект. Половин час се чуди. Накрая на екрана се появява надпис: ВКЛЮЧИ В ТОКА. BIOS
Съпруг бил вечно ядосан. Пускал тото всяка събота, а в неделя не печелел и ходел бесен цяла седмица. Приятел го посъветвал да пуска фишът в понеделник и така цяла седмица да живее с надеждата за печалба. Така и направил. Видяла го жена му, че е необичайно весел и усмихнат и го попитала на какво се дължи. - Скъпа, аз вече живея с Надежда!!! - Ох, камък ми падна от сърцето! Тъкмо се чудех как да ти кажа! А аз, с Пешо от "Б" вход...
- Разликата между обикновения човек и уебмастера? Обикновения човек:"Б-ррр, че студ!" Уебмастера: < BR >, че студ!"