Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вървяла си една тъпа блондинка и стигнала до брега на една река. Погледнала и забелязала друга тъпа блондинка на отсрещния бряг. Първата се провикнала: - Как мога да стигна до другия бряг? Втората отговорила: - Ама ти нали вече си на другия бряг!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Много ми провървя с жената - не гледа "Биг брадър"!!!
Любими Герои
03.10.2017
3,159 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Знаете ли защо в света има толкова малко жени-водолази? - Защото има много малко жени, които могат да издържат дълго време без да говорят!
Марийка казва на майка си: - Мамо, Иванчо си има кофичка. - И на тебе ще ти купя, миличка. - Мамо, Иванчо си има лопатка. - И на тебе ще ти купим. - Мамо, Иванчо си има пишка. - Спокойно миличка, като пораснеш ти ще си имаш много пишки, а той ще си остане с една!
Преди 20 години ми харесваха моите връстници. А сега-изобщо не ми харесват. -Виж,с годините вкусовете се променят.
В затвора: Прекарваш голяма част от живота си в килия 3Х3 м. На работа: Прекарваш голяма част от живота си в килия 2Х2 м. В затвора: Хранят те 3 пъти дневно. На работа: Бърз обяд, и то си го плащаш сам. В затвора: За добро поведение те пускат по- рано. На работа: За добро поведение ти дават още задачи. В затвора: Надзирателят ти отваря и затваря вратите. На работа: Отваряш си сам бариерата с карта. В затвора: Приятелите и роднините могат да те посетят. На работа: Нямаш право да говориш нито с приятели, нито с роднини. В затвора: Налага се да си имаш вземане- даване с надзирател- садист. На работа: Наричаш го "Шефе"
Говорят си двама съседи: - Миналата нощ не можах да заспя, някой викаше за помощ. - Не обръщай внимание, данъците задушаваха малкия и среден бизнес от първия етаж.