Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Спират на паркинга две БМВ-та едно до друго и от тях слизат двама борци. Единият поглежда и вижда, че другият е навлякъл по един презерватив на всяка обувка. - А бе Компир, що си ги сложил тия капути бе? - А бе и аз не знам, ама некой ми беше казал, че от педалите се фащало СПИН!
Любими Герои 2,898 прегледа
Следващ →

Още вицове

Македоналд’с - скопска традициа от време оно. Съобщение на ТАСС Обединените въоръжени сили на Варшавският договор, под умелото ръководство на Великият Съветски Съюз, ще се отнесът към Пражката пролет като към Чехкиня по Прашки. 21/08/1968г. Най-лошия ден.... Господин среща на улицата обезобразено момиченце -Какво ти се е случило? -пита той -Ами днес е най-лошият ден в живота ми-казва то. -Защо-разкажи ми? -Ами мама падна от блока и с брат ми отидохме да викнем татко, но него го блъснала кола. Тръгнахме да търсим помощ но по пътя застреляха брат ми... Господинът разкопчал панталона си и казал... -Да моето момиче, наистина днес е най лошият ден в живота ти... Как искам да прочета в края на август: "Всички депутати това лято починаха..." - Моята приятелка ме заряза, казвайки, че не й обръщам достатъчно внимание. Или нещо от този род...Май не помня точно, какво ми каза...