Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Млада булка се хвали пред семейството си: - На медения месец отидохме в Хавай, после в Лас Вегас и накрая в Баден-Баден. След това... Бабо, защо мълчиш? Къде прекара медения си месец с дядо? - В спалнята!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
По какво се познават щастливите рокери фенове на Цска? По мухите между зъбите!
Спортни
03.10.2017
5,249 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бог изпратил един ангел на мисия по света да види как се множат и любят хорицата по света. Ангела приключил задачата си, решил да докладва на един уважаван и високопоставен свещеник. Почукал на вратата на храма и отчето отворило. Ангела докладвал: - Видях тя и той. Добре. Видях тя и тя - лошо! Видях той и той - много лошо! Видях дори тя и той и той! Ужас! Не вървят добре нещата! И обърнал гръб. Като отминал отчето промърморило: - Добре, че не дойде минутка по рано че щеше да види и "аз и аз".
Мравката казала на слона: - Бимбо, я седни върху тая филийка! Слонът седнал, а мравката казала: - Я сега си сложи и тая филийка на главата! Слонът Бимбо си сложил втората филийка на главата. Мравката се отдалечила и сладко примляснала: - Ех, че хубав сандвич си направих...
В лудницата лудите седят и си говорят. Каже един едно число и всички се смеят. - Защо се смеете като ви кажат някое число? - пита главният лекар. - Ами ние така си разказваме вицове. Всичките ги знаем и сме си ги номерирали, така е по-лесно. - Е, нека и аз да кажа един виц тогава, 601… Да, ама никой не се смеел. - Защо не се смеете? - пита лекаря. - След 600 са политическите…
Отива един на доктор, влиза и казва: - Ето ни и нас, докторе? Докторът учудено: - Кои "нас"? - Аз и глистите!
Два червея влезли в сладкарница и единия казал: - Гледай, гледай, групов секс!?! - Какъв групов секс бе, простак, това е кадаиф!