Един борец си купил топ, качил се на Витоша и захванал да стреля. Бам - по "Люлин", бам - по "Младост"...
Минават някакви хора и го питат:
- Кво правиш бе?
- Ами на - избивам комплекси...
Нов футболен треньор казва на президента на Левски:
- Трябват ни двама добри защитника, вече съм огледал двама доста добри, струват три милиона.
Президентът се замислил и след малко казал на треньора:
- Виж сега, за 100 хиляди си уреждам 3 точки в лигата.