Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Депресирани сте от идваща зима? Тъгувате по лятото? Ето какво да направите тогава: Сложете в чайник с кипяща вода, няколко капки йод, стари чорапи и отворена консерва „копърка”. Поставете зад чайника вентилатор. Парата от чайника ще ви създаде усещането за горещо утро край морето, а жена ви – като види инсталацията - ще ви припомни крясъците на чайките!
Бисери 3,028 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ловец се хвали на друг: - Улучвам заек на разстояние 100 крачки! - Интересно къде ще намериш такива зайци, които да те чакат да отмериш 100 крачки! Как спят мъжете: До 1 година - с биберон. До 3 години - с мече. От 3 до 10 - с книжка. От 10 до 15 - с мечти. От 15 до 20 - с музика. От 20 до 30 - с жена. От 30 до 40 - пак с жена, но чужда. От 40 до 50 - с всяка. От 50 до 60 - с електрическа възглавничка. От 60 до 70 - със затворен прозорец. В час по физика, преподавател предлага на ученици опитна постановка: - Кажете ми сега, деца, при тези условия ще протича ли ток през проводника? - пита учителя. - Ще протича! - отговаря Иванчо. - Браво Иванчо, прав си! - отговаря учителя. - Няма да протича ток! - отговаря Петърчо. - Точно така Петърчо, прав си! -отговаря пак учителя. - Ама, г-н учител, как така хем ще протича ток хем няма? Невъзможно е! - намесва се Стефчо. Учителят мисли известно време и отговаря: - И ти си прав, Стефчо! Руски затвор. Нов затворник - младо момче. Оглежда се страхливо. А в килията - огромен грузинец. Оглежда го с гладен поглед отвсякъде. Вечерта грузинецът изчакал само пазачите да изгасят лампите и награбил руснака. Почнали едни писъци, викове, рев! Нахлули пазачите и питат: - Что здесь творится? ! Грузинецът "невинно": - Да, русский же - кричит! - Что он хочет? - Водку. - Аааа, водочку захателось, а гуй не хочет? - Попробовал - кричит! Дядо чете лекарствата и съставките им в аптеката: - Фениламин, алкиламин .... - Какво, дядо, не ти харесват цените ли? - пита го аптекарят. - Не. Не ми харесва, че всички свършват на "Амин!"