Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Левскар , цесекар и фен на Локомотив отишли на врачка да разберат кой ще е шампион тази година.Врачката им казала : - Ще хвърляме стотинка. Ако се падне "ези", Левски ще е шампион, ако се падне "тура", ЦСКА. В това време локомотивецът със неразбиране я попитал: - А кога локото ще станат шампиони ? Врачката му отговорила : - Когато се падне на калъч.
Спортни 3,601 прегледа
Следващ →

Още вицове