Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Учителката се обръща към децата: - Деца, кажете ми космонавтите, които знаете? - Гагарин, Иванов... - Правилно. А ти Иванчо кого искаше да добавиш? - Моите майка и татко. - Нещо бъркаш. - Не, не бъркам. Снощи се събудих през нощта и чух татко да казва на мама: "Е, политаме ли?" А мама отговори: "А ти сложи ли си скафандъра?" "Не". "Тогава полетът се отменя".
Иванчо и Марийка 3,670 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се майката след работа и пита детето: - Я кажи, моето дете, какво стана днес? - Ами какво ма, мамо, днес към 5 часа като дойде леля Пенка комшийката с един хубав пеньоар и като се разсъблече, разсъблече, и татко като си извади това... това... това ма, майко... - Достатъчно, довечера като дойдат баба ти и дядо ти - ще кажеш пред всички! Събират се вечерта на семейна вечеря цялата рода и накрая майката казва: - Хайде сега, моето момче, разкажи тука пред всички какво се случи днес? - Ами какво ма, майко, днес към 5 часа като дойде леля Пенка комшийката с един хубав пеньоар и като се разсъблече, разсъблече, и татко като си извади това... това... това ма, майко... дето чичо Иван ти го слага в устата... Туристи отиват на езерото Лох Нес с надеждата да видят известното чудовище. Сядат в един бар на брега, говорят си и чакат. По една време единия попитал бармана: — Кога обикновенно се появява чудовището? — Най-често някъде след петото уиски. При минусови температури в Москва Юрий Лужков и Бойко Борисов играха футбол ---- Връща се Бойко Борисов от Москва и го питат на летище: - Как оценявяте посещението си в Москва? - Ама не четете ли новините - вкарах два гола... Двама луди решили да учат скокове във вода. Да ама басейнът празен. Напълнили един леген, сложили го на дъното и единия вика на другия "Скачай!". Оня се хвърля от кулата, а тоя му дърпа легена и човека се утрепал. - Абе защо дръпна легена та човека се размаза? - попитали лудия докторите. - Ами забравих да го питам може ли да плува. Двама луди решили да бягат от лудницата. Чудили се, чудили се от къде да излязат и решили да бягат през ключалката на вратата. Засилва се единият и прас във вратата. Другият го насърчава : -Давай, давай засили се повечко. Засилва се първият още повече и праааас във вратата.Другият поглежда през ключалката и казва: -Абе идиот той ключът е вътре.