Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Продавачката в секс-шопа най-много мразеше въпроса:"А вие какво най-много харесвате?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Няма полза да ти дойде умът, ако главата ти я няма!
Бисери
03.10.2017
2,942 прегледа
Следващ →
Още вицове
Типичен коментар след секс? Овен: "Хайде пак!!!" Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата." Близнаци: "Къде е дистанционното?" Рак: "А кога ще се оженим?" Лъв: "Бях страхотен, нали?" Дева: "Трябва да изпера чаршафите..." Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса." Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!" Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!" Козирог: "Имаш ли визитка?" Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?" Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"
Притича през улицата на червено и беше блъснат от насрещен пешеходец.
Студент си карал колело и както си карал през селото, изведнъж гледа едно маце с авангадно къса поличка, която го спряла на стоп. Той какво да прави, качил я. Минали през цялото село, а по пътя всеки се смеел :) Момчето се чудило какво става, но продължили. След като излезли от селото тя му казала: - А бе простак цялото село разбра, че съм без бикини, а ти...... - Ти мислиш че се возиш на рамката ли?
ЧЕЗ са пуснали книжка "Пътвеводител на потребителя". В секцията "Какво да направя ако мисля, че месечните ми сметки са високи?" има снимка на арменския поп говорещ по телефона.
Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея. По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той. - Ама тук няма нищо! - казал докторът. - Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял…