Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Няма полза да ти дойде умът, ако главата ти я няма!
Бисери 2,942 прегледа
Следващ →

Още вицове

Типичен коментар след секс? Овен: "Хайде пак!!!" Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата." Близнаци: "Къде е дистанционното?" Рак: "А кога ще се оженим?" Лъв: "Бях страхотен, нали?" Дева: "Трябва да изпера чаршафите..." Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса." Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!" Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!" Козирог: "Имаш ли визитка?" Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?" Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?" Притича през улицата на червено и беше блъснат от насрещен пешеходец. Студент си карал колело и както си карал през селото, изведнъж гледа едно маце с авангадно къса поличка, която го спряла на стоп. Той какво да прави, качил я. Минали през цялото село, а по пътя всеки се смеел :) Момчето се чудило какво става, но продължили. След като излезли от селото тя му казала: - А бе простак цялото село разбра, че съм без бикини, а ти...... - Ти мислиш че се возиш на рамката ли? ЧЕЗ са пуснали книжка "Пътвеводител на потребителя". В секцията "Какво да направя ако мисля, че месечните ми сметки са високи?" има снимка на арменския поп говорещ по телефона. Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея. По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той. - Ама тук няма нищо! - казал докторът. - Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял…