Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Джордж попитал Емиль, къде е бобърът? - "От къде да знам,а ма Видрата майче е тука!", казала Емиль.
Любими Герои 3,492 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът събрал горските животни и им казал, че който до утре не му донесе месо, ще го удари с оная си работа. На следващия ден отишли животните и всяко му носи месце. По едно време идва заека с морков. И лъвът го попитал: - Що ми носиш морков бе, Зайо? - Защото само това намерих. И лъвът го шибнал с оная си работа. А заека хем реве, хем се смее и лъвът го попитал: - Що ревеш бе, Зайо? - Щото ме боли. - А що се смееш тогава? - Щото идва таралежа с ябълка... - Иска ми се да заснема някой велик филм! - Малко ли е те, че последния път от премиерата на "Аватар" те изгониха с видеокамерата? Двама приятели завършват военно училище в Русия. Единият получава назначение на юг, а другият близо до полярния кръг. Като добри приятели те си пишат редовно: - Жега. Продадох малко оръжие. Купих си кола. - Студено е. Пия. - Продадох един влак боеприпаси, купих си къща и вила. Ще се женя. - Студено е. Пия. - Ревизия. Арестуван съм. Всичко ми конфискуваха. Жената ме напусна. - Продадох празните бутилки. Купих си кола, къща, вила и се ожених. Студено е. Пия. - Защо блондинките поставят пръста си върху главата на пирона, който зачукват? - Защото шумът от зачукването ги изнервя. Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: - Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: - Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки... eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: - Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: - Отивам си в къщи да оправя котарака...