Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Добре, че ги видяхме, иначе нямаше да ги видим
Бисери 3,230 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звънеца удари, сърцето ми се сви, учителят влезе и попита: - Петров, що не си готов? - Ходих по любов! - Къде Петров? - В близката горичка! - С кого Петров? - С вашата дъщеричка! 14 февруари. - Скъпа, честит празник! - Не ме ядосвай от сутринта! Хванали се трима-четирима метъли да бият един пънкар, за да си пусне дълга коса. Били го, били го - той - не, та не! Били го, били го... Накрая той: - Добре бе, добре бе! Мир да има! Те: - Ше си пуснеш ли дълга коса! Той, неохотно: - Добре де, айде, ше си пусна дълга коса. Добре де, ама те не вярват и го питат: - Хм, колко дълга? Пънкаря: - Еми.... чаааааааааак до тавана. - В колко часа? - попита той. - В шест часа! В шест - каза тя твърдо, - и имай предвид, че никой няма да те чака! И наистина, когато той отиде, никой не го чакаше. Малко момченце влиза в аптека и се обръща към аптекарката: - Добър ден! Дайте ми 50-60 капута! - Малкият! 1-во не се казва капут, а презерватив и 2-ро, кажи на татко си, че като те праща за такива неща,нека ти даде бележка, на която пише какъв размер и какъв вид и марка да са!- казала аптекарката. - Уважаема госпожо!- казало момченцето. 1-во не съм "малкият", а млади господине. 2-ро не ме праща татко, а мама и 3-то давайте от всички размери и марки, че мама отива на море днес!