Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Клептоманията е способност да намериш нещо, преди някой да го е загубил.
Бисери 3,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

Алкохолик отива при доктора и казва: — Докторе, боли ме черния дроб! — Одеколон пиете ли? — Пия, докторе, но не помага! Рота парашутисти-новобранци се строява за първия си скок. Старшината се обръща към един от войниците: - Защо трепериш такъв? - Страх ме е, за пръв път ще скачам с парашут… - Е, ако чак толкова те е страх, тоя път може да скочиш и без парашут. - Колко е малък светът… Вчера разбрах, че третата ти жена и втория ми мъж си карат медения месец на вилата на първия мъж на втората ти жена. Международна конференция на фармацефтите. Става американски фармацефт и казва: - Колеги, ние измислихме революционно хапче. Пиеш го и ти става 20 см! ! ! - Ама колега, 20 на дължина или на дебелина? - попитали останалите фармацефти. - Аааааа ние амариканците проблеми с дебелината нямаме, 20 на дължина! След малко става французина: - Колеги! и ние измислихме революционно хапче! ! ! Пиеш го и ти става 10 сантиметра! - Ама колега, 10 на дължина или на дебелина? ? ? - попитали пак заинтересовано останалите фармацефти. - Ааааааа ние французите проблеми с дължината нямаме, 10 см на дебелина! ! ! Станал българинът: - Ами колеги... и ние измислихме ремолюционно хапче... пиеш го и ти става като пъпеш! - Ама колега, дебел или дълъг като пъпеш и как точно пъпеш? - попитала супер учудено цялата зала. - Аааааа ама колеги, ние българите нямаме проблеми нито с дължината, нито с дебелината... като пъпеш... ама на вкус! ! ! Стоят си значи една компания борчета на една маса и се разплули като желета. По едно време звъни някакъв мобилен телефон. Единият от борците вдига и казва : - Да... кажи миличко ..трябват ти пари да излезеш по магазините?...хм..1000 марки...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! - и затворил. Обаче след малко пак се звъни по същия телефон. Отново вдига нашия човек и казва: - Да...кажи миличко...трябват ти пари да отидеш на почивка?... хм ... 50 000 марки казваш?...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! След 10-ина минути се звъни отново: - Да ... кажи миличко ... трябват ти 100 000 марки да си купиш перлена огърлица?!?.. хм...няма проблеми, нали знаеш къде са парите - вземи си! Нашият човек затваря телефона и се замисля, а после изтърсва: А бе пичове, на кой е тоя телефон, бе?......