Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Звъни мутра в компютърен магазин: - Абе ей, вие какъ компютър сте ми продали?! Не работи! - А копчето "Power" натиснахте ли? - Два пъти го натиснах, не работи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Френско -пруската война е спечелена от Англия.
Бисери
03.10.2017
3,124 прегледа
Следващ →
Още вицове
Екстрасенсите са три вида - шизофреници, шарлатани и мошеници.
Двама чукчи убили морж. Хванали го за опашката и го дърпат към селото. След известно време срещат бял ловец. Той ги изгледал и казал: - Момчета защо дърпате моржа за опашката? Не виждате ли, че бивните му са заорали в земята и ви е трудно. Дърпайте го за бивните. По-лесно ще ви бъде. Хванали чукчите моржа за бивните и пак задърпали. След малко единят споделил: - Белият беше прав. По-лесно се дърпа. А другия чукча: - По-лесно, но я виж. Пак се върнахме при морето!
Трабантче се блъска в Мерцедес. От него изскачат четири мутри. "-Сега те утрепахме!" - викат те. "Не е честно!"- казва човека от трабантчето. "Вие сте четирима, а аз съм един!" "Едната от мутрите казва:"Ето ти двама от моите". "Пак не е честно! Ние ставаме трима, а вие сте двама!" "Добре, бе! Ти си отивай, ние ще се оправим!"
В поликлиниката влиза прежълтял мъж и се държи за корема. — Докторе, вчера ядох миди и сигурно са били развалени, защото ужасно ме боли корема! — Не усетихте ли неприятен мирис, когато ги отваряхте? — Трябваше ли да ги отварям?!?
Когато разговаряш с много умни хора, се чувстваш тъп. А когато разговаряш с тъпи, чувстваш как затъпяваш.