Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Позвъняване посред нощ в изтрезвителя: - Докараха ли при вас Иванов? - Не са. - Няма и да го докарат, днес си поркам у дома!
Пиянски 1,072 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вчера те видях да излизаш от кръчмата. - Какво да правиш, не мога там да живея. Шерифът влиза в кръчмата и вижда на пода застрелян човек. - Мошеник ли е? - пита той собственика. - Да, господине. - Покер? - Не, свиреше фалшиво на цигулка. Разговарят двама приятели: - Крайно време е да си извадиш ловен билет. - За какво ми е ловен билет? Аз не съм ловец. - Ти не си ловец, но жена ти е истински звяр… В кръчмата разговарят двама банкови чиновници: - Разбирам, - казва единият - защо касиерът е избягал парите и скъпоценостите от сейфа. Но не мога да разбера защо е отвел и жената на директора? - Е как защо! За да не го търси директорът. Лекарят извикал един луд и го попитал: - Ако сега те пусна да си отидеш вкъщи, какво ще направиш? - Ще си направя прашка и ще бия хората! - злобно отвърнал лудият. "Този не е за пускане!" - помислил си лекарят и го изпратил. След месец го извикал отново. - А ако сега те пусна, какво ще направиш? - попитал. - Ще си направя прашка и ще бия хората!... Минал още един месец и лекарят пак извикал лудия. - А сега ако те пусна, какво ще направиш? - Нищо. Ще се хвана на работа - спокойно отговорил пациентът. - И какво? - Ще изкарам много пари! - И какво? - Ще си купя лека кола! - И какво? - Ще си хвана за гадже една хубава жена! - И какво? - Ще я откарам с колата извън града? - И какво? - Ще й съблека роклята! - И какво? - Ще й сваля гащите! - И какво? - Ще взема ластика, ще си направя прашка и ще бия хората!