Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Здравей, как си. Жива ли е още покойната ти съпруга?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
...и Ахил се гаврил с трупа на мъртвия Хектор отново и отново, безспир.... из съчинение за "Илиада"
Бисери
03.10.2017
3,539 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката ужасена: - Изприщва ми се косата от вас!
Мутра отишъл на бръснар. Докато го бръснел, бръснарят попитал: - Говорят за вас, че сте много тъпи. Искам да те питам нещо, да видя дали ще ми отговориш. Какъв ми се пада на баща ми синът му? Мутрата мислил, мислил и накрая казал: - Не знам, ти ми кажи! Бръснарят отговорил: - Верно било, бе, тъпи сте! Пада ми се брат. Отишъл мутрата при шефа и решил да се направи на умен. - Какъв се пада на баща ми синът му, бе шефе? Шефът мислил, мислил и казал: - Не знам, ти кажи! - Ей, шефе, колко си тъп - на бръснаря брат се пада!
Една страхотна мадама кара колело и спира пред един летен бар. На тротоара, пред бара, непосредствено до входа му, стоят и си говорят двама красавци - симпатични мъже. Дамата си подпира колелото на стойката и когато точно минава покрай младежите, колелото й ненадейно пада. Двамата приятели започнали лудо да се смеят на гаджето,а тя се обърнала и им казала: - Какво се смеете бе, и вие да бяхте стояли два часа между краката ми и вие така щяхте да паднете!
- Защо днес всички медии пишат, че цената на газа падала с 11 процента? - За да може, като пишат на 01.04, че цената на топлоенергията се покачва с 11 процента да изглежда като първоаприлска шега.
Политика се прави со дупе или со пари! Пари - нема! Действайте! Тито