Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чичо, къде е улица "Цар Иван Пишман"? Ром пита минувач за ул. "Шишман" в София
Бисери 3,228 прегледа
Следващ →

Още вицове

Господин по химия пита ученичка: — Какво правиш ? Тя: — Химията изучавам за последен път. Просто смесих веществата сълзите текат, и ето почна нещо да кипи и аз падам на колене и се моля на сички богове да не грамнеме. Учителят. — Боже кажи и да не смесва цигара с гас. Студент отива на изпит, тегли си въпрос и сяда. След малко професорът го вика да отговаря. - По първия въпрос? - Ами, знаете ли, аз цяла нощ се готвих и сега някак си ми излетя от главата. - Добре, по втория въпрос? - Ами, разбирате ли, цяла нощ учих и нещо ми се е объркало всичко в главата. Иначе го учих, сигурен съм, даже задачи решавах. - М-да, в такъв случай ще ви задам допълнителен въпрос - професорът станал и написал на дъската формулата: Н2О.- Какво е това? - Ех, знаех го, ама сега ми изскочи от главата. Иначе ми е до болка познато... - Добре ще ви поскажа малко. Какво пиете? - Ами, да! Разбира се! Това е саламура от кисели краставички! Родителите на Иванчо си говорят: - Абе, жена, откакто почнахме да му даваме по десет лева за шестица, нашия почна само шестици да носи. Какво мислиш? - Мисля, че вероятно си ги делят с учителите. Животните се гощажат.Сжършила колата.Пратил вълкът стоножката за кола.Чакат я 7 дена, тя не се връща.На осмия идва. - Какво стана, бе?! - Ами, на вратата на магазина пишеше: ИЗТРИВАЙТЕ СИ КРАКАТА! Омръзна ми вече да се дебна за всичко с всички... За паркинг място пред офиса се дебнем с колегите, за място в леглото до жената се дебнем със съседа, за място на домашният компютър се дебнем с децата... е докога така.