Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно таралежче си вървяло с наведена глава и си мрънкало под носа: - Няма да пръцна. Няма да пръцна. Няма да пръцна. - Уви след няколко метра се чуло пръц Таралежчето се огледало виновно и продължило да си ходи мрънкайки си - Не съм аз. Не съм аз. Не съм аз ....
Животни 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

В сладкарницата влиза мъж. - Бих искал торта за рождения ден на жена ми. - Както обикновено с тридесет свещички? - Мисля, че след десет години може да се добави още една свещичка... Какво са чули американците от черната кутия на единия самолет разбил се в Световния търговски център?: “Дай и аз да направя едно кръгче!” Здрасти Принцесо, ако изпееш "си" на втора октава, обещавам ти, че те чака една страхотна и незабравима нощ... (Съобщение на пейджър) Звънни да ти пусна кучето отгоре! По-бързо! Веднага! (Съобщение на пейджър) ...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! (Съобщение на пейджър) При психиатъра: - Докторе! Имам сериозен проблем. Каквото и да правя жена ми го прави по-добре - изкарва повече пари, лепи хубаво тапети, разкошно готви, отлична домакиня е, грижовна майка... Не мога да правя нищо по-добре от нея!! - Да, това е проблем. Трябва да намерим нещо, в което да можете да я победите, иначе депресията няма да мине! Обсъждали цял час, накрая измислили. Мъжът щастлив тича у дома. - Жена! Хайде да видим кой по-нависоко ще се изпикае!!! Излезнали навън при една стена. Жената си вдигнала полата вдигнала си крака и със завъртане на стената... Премерили - метър. Мъжът с горда усмивка си заразкопчавал панталона... Жена му: - Само, че давай честно да е! Като мен - без ръце! - Уотсън, приятелю, приготвихте ли голяма клетка, както ви помолих? - Приготвих. Но Холмс, бихте ли ми обяснили, за какво ни е тази клетка? - Уважаеми Уотсън, нали сме джентълмени! Сър Хенри Баскервил разплати ли се с нас? - Разплати се. - Значи трябва да пренесем кучето в друго блато, при друг сър.