Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Няма смисъл да влизате, колега, ние свършваме вече! - Няма нищо, значи ще свърша с вас!
Бисери 3,192 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вие взимате рушвети!!! - Ама какви рушвети? Максимум пиене или бонбони..дреболии! - Значи четири вагона "Пещерска" и 10 процента от акциите на шоколодовата фабрика са дреболии? Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слона минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: - Сега остава само да го съборим и като падне - да го заритаме... В живота на всеки човек има радост и тъга, болка и щастие, нали? Затова и той е труден... затова боли, затова се борим, затова вървим... Нагоре, надолу, напред, назад... Но все по път, който избираме сами... Сами, защото сме сводобни да избираме... Да чувстваме! - Докторе, зъбите, които ми сложихте , много болят. - Отлично! Това е доказателство, че зъбите ви са като истински! Старшина към редник: - Вече пети път този месец искате отпуска поради заболяване на дядо ви! - Тъй вярно, самия аз вече почвам да си мисля дали дядо не симулира!