Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- За колко може да се уреди книжка? - За 800 лева. - Скъпо е. - Катаджията, който ги уреждаше по-евтино, го блъсна един с купена книжка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Глухоням отива в банката. Идва му реда. - Какво ще желаете? - пита служителката. Той прави с пръсти ромб, и ги облизва с пръст отвътре. - Какво??? Глухонемият взима лист хартия и пише: "ИСкам да купя Рено на лизинг"
Разни
03.10.2017
1,716 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива Волен Сидеров при психиатъра. Психиатъра: - Най-после! Отдавна ви очаквах!
Две змии изпълзяли от един ресторант. По едно време едната видимо неспокойна,попитала другата: -Как мислиш,аз отровна ли съм? -Ами,отровна си,разбира се! -Спукана ми е работата! -Защо,колежке? -Прехапах си езика!!
В гората настъпил пълен глад и лъвът като цар казал: - Отсега нататък всеки ден някой ще разказва виц и ако не се смее дори един от вас, ще изяждаме разказвачът. Първо било зайчето. Разказало невероятно смешен виц и всички животни се спукали от смях, само камилата не издала и звук. Не им било приятно, но нямя как. Изяли зайчето. След 3 дни камилата изведнъж избухнала в див смях. Попитал я лъвът защо се смее, а тя отговорила: - Схванах вица на зайчето!
Питат радио Ереван: - Каква е разликата между адажио и арпеджио? Мълчание. След малко радиото отговаря: - Абе хората няма какво да ядат, а вие тука ни занимавате с глупости.
Наш депутат се разхожда из Венеция. Страхотна работа! Величествени сгради, канали, дворци. По едно време нашенецът се озовава в антикварен магазин. Зяпа по стените и пита: - Момиче, това ли е известната картина "Селянин люпи семки" от 17ти век? - Не, господине! - отвръща продавачката, - Това е венецианско огледало от 17ти век...