Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три мухи се срещнали на другарска среща - три години от абитурентския им бал. И се заговорили кой как живее и първата която била най-дебела и охранена казала: - Аз живея в един баровски ресторант. Много съм добре. Когато огладнея цопвам в някоя чиния, клиентът вика "А-а-а муха" келнерът му сменя чинията и цяла чиния супа за мен. Втората муха, която била средно охранена казала: - Аз живея в един работнически стол, като огладнея цопвам в една чиния, работникът вика "А-а-а муха" и ме гребва с лъжицата хвърля ме на страни и цяла лъжица супа за мене. Третата муха която едвам се държала на краката си, казала с изнемощял глас: - Аз пък се устроих в един студентски стол, и както си летя цопвам в някоя чиния със супа, и студента извиква "А-а-а мръвка" и като ме осмуче...
Студентски 2,178 прегледа
Следващ →

Още вицове

Има хора на които цял живот не им се случва нищо, а също и такива, за които всеки ден е приключение. Яко препил си, ако на сутринта ровиш в хладилника да си търсиш панталоните... Положението е много тежко, ако наистина ги намериш там. Взели един хамелеон и го сложили върху жълто парче плат - хоп, той пожълтял целия! Взели го пак и го поставили върху червено парче плат - веднага почервенял! Поставили го върху зелен плат - веднага станал зелен. Накрая взели парче плат на шотландско каре, поръсили го с разноцветни конфети и лентички и сложили на него хамелеона. Тогава той бавно вдигнал поглед и рекъл: - Ааааабе, що не си е***е майката?! Асан казал на Айшето: - Слушай Айше, чукали сме се на легло, на таван, на дърво, само на линия не сме се чукали. - Готово Асане - отвърнала Айшето. Завел я Асан на една ЖП линия, разчекнал я и започнал да работи. В този момент се задал един локомотив. Машинистът започнал да свири, но Асан не спира. Едва успял да спре машиниста, слязъл от влака и се развикал: - А бе циганин смотан, ти нямаш ли си къща? Едва съм спрял влака. - Стига бе бате - отвърнал Асан. - И ти караш и аз карам, който има спирачки, той спира. Отишло танкчето при зайо и почнало да го разпитва: - Зайо защо са ти толкова дълги ушите? - Е от каде да знам бе танкче? Дълги са си и толкова. - Зайо защо опашката ти прилича на топка? - Е от каде да знам бе танкче? Такава си е и толкова. Престани с тия тъпи въпроси. - А зайо защо зъбите са ти толкова дълги? - Абе танкче и на мене ми е итересно зашо патката ти е на челото ама си мълча нали?