Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три мухи се срещнали на другарска среща - три години от абитурентския им бал. И се заговорили кой как живее и първата която била най-дебела и охранена казала: - Аз живея в един баровски ресторант. Много съм добре. Когато огладнея цопвам в някоя чиния, клиентът вика "А-а-а муха" келнерът му сменя чинията и цяла чиния супа за мен. Втората муха, която била средно охранена казала: - Аз живея в един работнически стол, като огладнея цопвам в една чиния, работникът вика "А-а-а муха" и ме гребва с лъжицата хвърля ме на страни и цяла лъжица супа за мене. Третата муха която едвам се държала на краката си, казала с изнемощял глас: - Аз пък се устроих в един студентски стол, и както си летя цопвам в някоя чиния със супа, и студента извиква "А-а-а мръвка" и като ме осмуче...
Студентски 2,177 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Абе, що ти е синьо окото, бе? - Щото жената ме бушонира... - И защо? - Говорех и на ти! - Че то заради това не бият! - Бият, бият.. - Е как така бият бе, пич? - Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! " МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен „жокер“. Знакът „жокер“ ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията. Жена отива с приятелки на почивка. След няколко дни мъжът и се обажда по телефона: - Е , какво правите по цял ден там сега ..я кажи! - Ами , какво да ти кажа... едни плетат, други се ебат. - А ти от кои си? ? -попитал мъжът. -Как от кои? Не видя ли , че съм си забравила плетката у дома? ! ! Девойка отива на зъболекар. - Докторе, да решиш да си лекуваш зъб - това е същото, като да решиш да родиш дете! - Бързо взимайте решение, за да знам, под какъв ъгъл да наглася стола! - Но не можем направо тук. - Физилогично - можем. - Но ние не сме животни. - Биологично - животни сме. - Но ние имаме някакви морално-етични принципи. - Теоретично - да.