Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктор-оптимист и Доктор-песимист. Влезнал при пьрвия: - Докторе, боли ме сьрцето. - Е, преуморил си се, ще се оправиш. - Докторе, боли ме корема. - Е, ял си нещо раэвалено, ще се оправиш. - Докторе, малка ми е оная работа. - Е, има силикон, има начини ще ти я направим по-голяма. После влезнал при втория доктор. - Докторе, боли ме корема. - Язва, ще умреш до два дена. - Докторе, боли ме сьрцето. - Инфаркт, ей сега ще умреш. - Докторе, малка ми е оная работа. - За какво ти е голяма бе, да ти повдига капака на ковчега ли???
Професионални 3,005 прегледа
Следващ →

Още вицове

Парадокс: Учителите една седмица вече стачкуват, а това по никакъв начин не се отразява на "работата на експертите" в МОН. На улицата. - Бихте ли ми развалили 50 лева? - За съжаление не, но благодаря за комплимента. Ако човек види само веднъж жив дракон - той ще вярва в него през целия си живот. Ако мъж види умна, красива и порядъчна жена...абе даже сто да види...пак няма да повярва. Какво ни кара така да вярваме в драконите?! Едно много малко джудженце отишло на една бензиностанция.То карало една много,ама много малка количка.Спряло я до колонката,размахало с двете ръце и се развикало,колкото му глас държи: -Е-еей!Някой ще дойде ли да ме обслужи? След малко идва един служител и поглежда малката,приличаща на детска играчка количка,подсмива се под мустак и пита: -Какво ще желаете? -Може ли да ми капнете малко бензинче в резервоарчето? Служителят се подсмихнал и казал: -А не искате ли да ви пръцна в гумичките? Съдията пита свидетеля: - На какво разстояние се намирахте от местопроизшествието? - На 14 метра и 39 сантиметра. - Какво? Откъде знаете толкова точно? - Ами след катастрофата си отидох до нас, взех един метър, върнах се и го измерих. - Защо? - Защото знаех, че няма начин някой като вас да не ми зададе този идиотски въпрос.