Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ти що не работиш? — Днес ми е ден за секс! — Какво ще рече това? — Eмиии, еб*л съм ти и работата…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Тази химическа верига колкото и да е крива, е права. В час по химия в 73СОУ
Бисери
03.10.2017
3,004 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам!
- Този нахал Иванчо ме покани у тях, за да ми покаже колекцията си марки. По-добре да не бях отишла! - Защо? Натиска ли ти се? - Ами проблемът, е че не. Цяла вечер ми показваше глупавите си марки.
- След сватбата всяка сутрин събуждах мъжа си с целувка. - А след това? - После само след две седмици той си купи будилник.
Младеж отива на преглед при лекарка. Лекарката му казва: - Съблечи се и легни. Когато лекарката бе готова с учудване забелязала, че пациента лежи на единия край на леглото. Лекарката с усмивка: - Успокойте се и легнете по средата на леглото. Пациента страхотно се учудил: - А вие къде ще легнете ?
Събира старшината новобранците и започва със строг глас:<BR>- Петров, я излез две крачки напред!<BR>Излиза Петров а старшината му вика:<BR>- Що е това родина бе, Петров?!<BR>А Петров плахо:<BR>- Миии... не знам!<BR>Старшината го скастрил и му изкрещял:<BR>- Това е твойта майка бе говедо! Марш в строя.<BR>Върнал се нашия в строя а старшината подхванал Иванов:<BR>- Абе Иванов, що е това родина бе?!<BR>А Иванов мазничко:<BR>- Ми майката на редник Петров.<BR>Старшината почервенял от яд и се развикал:<BR>- Абе келеш, това и твойта майка бе! Разбра ли ме сега.<BR>Иванов:<BR>- Разбрах.<BR>Старшината:<BR>- К’во разбра?!<BR>А Иванов твърдо и уверено:<BR>- Че Петров ми е брат!