Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За карнавала всички бяха с много различни маски – кой зайче, кой лисичка. Сисадмина беше със своята любима маска 255.255.255.0.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Германци и евреи решили да играят мач в газовата камера. Кой ще е победител? Евреите, щото са на своя територия...
Черен хумор
03.10.2017
2,186 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кое за какво се ближе: Сладолед - за сладост Хуй - за младост Путка - за страст и... Гъз - за власт...
Един ден Бай Българина, Бай Турчина и Бай Испанеца тръгнали на пикник. Влезнали в една пещера, а там живеело Синьото око. Бай Турчина влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Аз съм Синьото око и живея тук! Кой прекъсва моя сън? Ще те изям!!!!! И тогава Бай Турчина от страх избягал навън от пещерата. Тогава Бай Испанеца влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Ще те изяяям!!! И тогава Бай Испанеца избягал. Тогава Бай Българина влязъл в пещерата и пак се чуло: -Аз съм Синьото око ще те изям!!! Тогава Бай Българина отговорил: -Внимавай да не ти посиня и другото око!
Семейство на катаджия гледа телевизия, съобщават по новините, че са приети нови по-високи глоби за нарушения на закона за пътното движение. Детето: - Тате, сега ще ми купиш ли нов компютър?
Иванчо много искал да се къпе с кака си, тя казала: — Добре, но няма да ме гледаш от главата надолу! Иванчо казал: — Добре како добре! Иванчо и кака му влезли в банята, обаче Иванчо си изпуснал гъбата и питал кака си: — Како какво е това? Кака му отговорила: — Контактче, контакче! Иванчо искал да се къпе с майка си, тя му казала: — Добре Иване! Влезли в банята, Иванчо си изпуснал гъбата и питал майка си: – Мамо какво е това? – Кабелче, кабелче! Иванчо искал да се къпе с баща си, баща му казал: — Добре сине! влязли в банята иванчо отново си изпуснал гъбата и попитал баща си: — Тате какво е това? — Крушки, крушки! Дошли им гости, тока спрял! Гостите се оплашили! Иванчо казал: — Не се тревожете кака ще си сложи контакчето, мама ще си вкара кабелчето, а тате ще си включи крушките и тока ще заработи!!!
Влиза инженер-химик в аптеката и казва: - Имате ли алфа-пет-шест- диметилбенэимидазолил кобамидцианид? - Имаме, това е витамин В 12. - Е да де... Все му забравям тъпото име!