Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Германци и евреи решили да играят мач в газовата камера. Кой ще е победител? Евреите, щото са на своя територия...
Черен хумор 2,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кое за какво се ближе: Сладолед - за сладост Хуй - за младост Путка - за страст и... Гъз - за власт... Един ден Бай Българина, Бай Турчина и Бай Испанеца тръгнали на пикник. Влезнали в една пещера, а там живеело Синьото око. Бай Турчина влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Аз съм Синьото око и живея тук! Кой прекъсва моя сън? Ще те изям!!!!! И тогава Бай Турчина от страх избягал навън от пещерата. Тогава Бай Испанеца влязъл в пещерата и Синьото око казало: -Ще те изяяям!!! И тогава Бай Испанеца избягал. Тогава Бай Българина влязъл в пещерата и пак се чуло: -Аз съм Синьото око ще те изям!!! Тогава Бай Българина отговорил: -Внимавай да не ти посиня и другото око! Семейство на катаджия гледа телевизия, съобщават по новините, че са приети нови по-високи глоби за нарушения на закона за пътното движение. Детето: - Тате, сега ще ми купиш ли нов компютър? Иванчо много искал да се къпе с кака си, тя казала: — Добре, но няма да ме гледаш от главата надолу! Иванчо казал: — Добре како добре! Иванчо и кака му влезли в банята, обаче Иванчо си изпуснал гъбата и питал кака си: — Како какво е това? Кака му отговорила: — Контактче, контакче! Иванчо искал да се къпе с майка си, тя му казала: — Добре Иване! Влезли в банята, Иванчо си изпуснал гъбата и питал майка си:  – Мамо какво е това?  – Кабелче, кабелче! Иванчо искал да се къпе с баща си, баща му казал: — Добре сине! влязли в банята иванчо отново си изпуснал гъбата и попитал баща си: — Тате какво е това? — Крушки, крушки! Дошли им гости, тока спрял! Гостите се оплашили! Иванчо казал: — Не се тревожете кака ще си сложи контакчето, мама ще си вкара кабелчето, а тате ще си включи крушките и тока ще заработи!!! Влиза инженер-химик в аптеката и казва: - Имате ли алфа-пет-шест- диметилбенэимидазолил кобамидцианид? - Имаме, това е витамин В 12. - Е да де... Все му забравям тъпото име!