Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В София по молба на опозицията пристига Моника Люински да прави на Георги Първанов импийчмънт.
Политически 3,222 прегледа
Следващ →

Още вицове

| - винкел; ? - винкел втора употреба Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!! Обущар дава поправените обувки на клиент: - Първите две седмици ще ви стискат -казва пайсторът. - Нищо - отговорил мъжът - първите две седмици ще нося други обувки. На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят.И той питал майка си: -Мамо,как съм се появил на бял свят? -В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: -Тате,как съм се появил? -В роза те намерихме! И накрая в съчинението си Иванчо писал: -Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно,без да знаят за кефа от личния живот... Час пик в мeтрото. Във вагона пиян мъж минава през тълпата. Бута хората усърдно, накрая една жена не издържа и му се кара: - Господине, къде сте тръгнали, не виждате ли колко хора има. И ако е за изхода, току-що го минахте. Пияният се усмихва: - Нееее, аз съм за вагон-ресторанта.