Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Семейство гледа новините. Съобщават, че от първи януари цигарите ще поскъпнат. Иванчо пита: - Тате, това означава ли, че ще пушиш по-малко? - Не, сине, означава, че ще ядете по-малко с майка ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
В София по молба на опозицията пристига Моника Люински да прави на Георги Първанов импийчмънт.
Политически
03.10.2017
3,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
| - винкел; ? - винкел втора употреба
Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!
Обущар дава поправените обувки на клиент: - Първите две седмици ще ви стискат -казва пайсторът. - Нищо - отговорил мъжът - първите две седмици ще нося други обувки.
На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят.И той питал майка си: -Мамо,как съм се появил на бял свят? -В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: -Тате,как съм се появил? -В роза те намерихме! И накрая в съчинението си Иванчо писал: -Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно,без да знаят за кефа от личния живот...
Час пик в мeтрото. Във вагона пиян мъж минава през тълпата. Бута хората усърдно, накрая една жена не издържа и му се кара: - Господине, къде сте тръгнали, не виждате ли колко хора има. И ако е за изхода, току-що го минахте. Пияният се усмихва: - Нееее, аз съм за вагон-ресторанта.