Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един поп бил възмутен, че дъщеря му често излиза вечер с компания и се прибира късно нощем. Една вечер, след като дълго я чакал, тя се прибрала чак към 3 часа сутринта. Попът я посрещнал на вратата и обвинително казал: - Добро утро, дъще на сатаната! - Добро утро татко - весело му отвърнала девойката...
Монаси 7,452 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пуякът разговарял с бика: - Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво - въздишал той, но не ми достига енергия, за да махам толкова силно с крила. - Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми - предложил бикът. Те са силно енергийни и хранителни. Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващия ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горния клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото. Не след дълго бил забелязан от фермера, който го свалил с един изстрел на пушката си. Бизнес поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там. Психиатър разпитва пациентка: - В семейството ви има ли някакви случаи на мании? - Да, мъжът ми има мания за величие - все разправя, че е глава на семейството. Объркване в родилното отделение. Новороденото е тъмнокож, кривоглед блондин. Акушерката се обръща към майката: - Това, разбира се, не е моя работа, но на ваше място щях да съм по-предпазлива при групов секс! Младата майка възразява: - Какво говорите, аз и на това съм щастлива, добре че и не лае! Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и и казал: - Давай! Тогава блондинката започнала да вика: - Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре?... Вече на вярвам на надписи! Пише "Жени": Влизам, гледам кенеф.