Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кмета Софиянски се среща с група граждани. Кмета се усмихва. "Софиянски се усмихва, значи всичко е ОК!" - си мислят гражданите. "Гражданите виждат, че се усмихвам, значи всичко е ОК!" - си мисли Софиянски.
Политически 3,304 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек се хванал да продава сладолед пред банката. Денят хубав, топъл слънчев, много хора минават, направил добър оборот. По едно време минал негов познат оттам и като го видял с пари, какво направил - хоп, поискал му назаем. - Не може братче - поклатил глава сладоледаджията. - Когато аз дойдох тук, сключихме договор с банката - тя няма да продава сладолед, а аз няма да давам пари назаем... - А моята жена е телепат, знае предварително, кога ще си дойда по-рано от работа. Чака ме по еротично бельо, на масата коняк и бонбони, прозорците са отворени - проветрява... Двама пияници си говорят: - Да ти викам ли такси? - Викай ми както си искаш! Петка влетява при Чапаев: - Василий Иванич, изпращат ни за подкрепление женска рота! Чапай става, закопчава си панталона и казва: - Петка, махни веднага тази коза от дивана! Протестираща жена получава полицайска палка в гърба и пада на земята. Минаващият наблизо политик й помага да стане. - Много благодаря, задължена съм ви - казва жената. - Може да ми се реванширате, като гласувате за нашата партия - съветва я политика. - Е, все пак ме удариха по гърба, не по главата.