Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка при доктора: - Докторе, аз сигурно съм болна?! - Защо??? - Ами по всички телевизии и на всички фирми рекламират превръзките със синя течност, а при мен е червена!
Блондинки 3,688 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец решил да скача с парашут. Взел един парашут и започнал да разпитва пилота на самолета: - Сега като скоча какво да правя? - Дърпаш тоя лост и парашута се отваря - казва пилота. - Ами ако не се отвори? - Тогава дърпаш ей този другия лост и се отваря резервния парашут. - Ами ако и той не се отвори? - пита бореца. - Тогава ще махаш с ръце - пошегувал се пилота. Самолета излетял и като набрал височина бореца скочил. След няколко минути пилота забелязал с периферното си зрение нещо да се движи отвън до кабината. Обърнал се и вижда бореца маха с ръце и пита : "И сега какво да правя..." Бременна в родилния ражда. След 8 часово раждане жената най-накрая родила. Попитала докторите как е детето, докторът отговорил: - Ами госпожо.. Как да ви кажа.. Има един проблем.. - Какъв е проблема, докторе? - попитала майката ужасено. - Детето няма крака! - Еми.. мойто си е, ще си го гледам! - непоколебимо отсякла майката. Докторът казал: - Но има още един проблем.. Детето няма ръце! - Какво да направя докторе?! Съдба.. мойто си е, ще си го гледам! - Разбирам ви, но има и още един проблем! Детето няма тяло и главичка! - казал докторът. Майката учудено попитала: - Какво всъщност представлява детето ми?! - Ами.. представлява.. едно ухо! - Моля ви докторе, дайте ми го да го видя! Моето си е! Ще си го гледам! Донесли й детето, тя го взела на ръце, започнала да му говори.. Докторът я прекъснал: - Госпожо, последен проблем! То е глухо... Един катаджия спира тир:<BR>- Ей шефче к’во праиме с тая скорост?<BR>Тираджията нямал кинти да почерпи и вика:<BR>- Човече нямам пари ама имам 1 маймуна дето прави НЕВЕРОЯТНИ свирки!<BR>- Абе ти друсаш ли как маймуна прави свирки?<BR>- Заклевам се пич ще ти покажа!<BR>Хванал тираджията маймуната и вика:<BR>- Лапай!<BR>Тая не!<BR>- Лапай ма!<BR>Маймуната пак не! Пича и плеснал 1 задвратник и тя почнала(е така се прай). Обърнал се тираджията към куката и пита:<BR>- Искаш ли и ти да пробваш?<BR>- Аааа не не ти ноо силно удряш! В детската градина учителката пита: - Ивачно, какъв искаш да станеш, като порастнеш? - Полицай. - А ти Петьо? - Бандит, за да можем пак да си играем заедно. "Отдавна не бях виждъл такива девствени мозъци" доц. Русев ПУ