Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чъй Норис може да издуха носа си с езика си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Обява: Клуба по спортна стрелба приема поръчки на граждани.
Черен хумор
03.10.2017
1,640 прегледа
Следващ →
Още вицове
В малка църква разсилния чисти между пейките. Падрето го доближава и го моли: - Абе ще можеш ли да отидеш в изповедалнята да изслушаш една изповед. Имам разтройство, а вдовицата макГий идва. Тя никога не прави нищо грешно, та можеш да я изслушаш, да й дадеш да повтори десет пъти "Отче наш" и да я пратиш да си ходи. Аз ей сега идвам. Бидейки услужлив разсилния се съгласил. Както падрето казал, дошла вдовицата и още не затворила врата на изповедалнята: - Отче съгреших. Отдадох се на греха. Направих свирка на млад мъж. Вцепенен, разсилния нямал идея какво да каже. Със сигурност повтарянето 10 пъти на "Отче наш" не би свършило работа. Отворил леко неговата врата и подвикнал на момчето до олтара: - Псссст! Колко дава падрето за свирка. - 2 сникерса и кока-кола.
- Къде работиш? - При едни фашисти. - ?! - Ами ти кажи: ставам за работа в 7, не се връщам преди 8 вечерта, а в работата не трябва да се ползва интернет и ICQ. - Жив фашизъм си е!
НСБОП са арестували заместник-директора на ГДБОП.
- Каква е разликата между мъжа и любовника? - Любовникът не пърди в леглото( поне не в началото;-)
Прибира се Марийка разревана вкъщи и майка й я пита: - Какво стана, бе, Марийке, защо плачеш? - Ами ... бяхме у Иванчо и той каза да влезем в банята и ... - Ауу! Да не ти е направил нещо лошо, че плачеш? - Нее, ама той си има пишка, пък аз си нямам. - Е, Марийке. Не плачи за такива глупости! Като пораснеш, ще си имаш много!