Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, кое е по-далеч - Париж или Луната? - Не ме тормози с глупави въпроси, моето момче... Иди до прозореца... Луната виждаш ли я? - Да. - А Париж!?
Семейни 3,050 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек гони тръгващ от спирката рейс с викове: - Спретее, спретеее, закъснявам за работа! Хората от рейса казали на шофьора да спре. Качва се той и казва с въздишка: - Карти и билети за проверка. Един мъж скочил от самолет. Но парашутът му за нещастие не се отворил и той умрял. На погребението неговата съпруга казала пред всички присъстващи: - Много се радвам от едно нещо! Хората учудени попитали: - Какво? Съпругата: - Как последните секунди от живота си, той само за мен е говорил... Попитали радио Ереван: - Да вярвам ли на приятеля си, който твърди, че жена му е ангел? - Приятелят ви вдовец ли е? На тоя симпатяга що му е такъв сплескан носа. Да не е боксьор? Не е боксьор. Мие прозорците на публичния дом.. Пред ветеринарния кабинет стоят три кучета заедно със стопаните си - кралски пудел, боксер и разкошен петнист дог, който лежал до млада засукана мадама, очаквайки да бъдат приети. Между тях се завързал диалог. -Защо сте тук момчета?-попитал дога. -Аз вече съм много стар и моят стопанин ме води за хуманно приспиване, щото вече няма сили и време да ме разхожда постоянно...- тъжно споделил кралския пудел. -Аз оня ден ухапах малко дете и аз сам тук за смъртоносната инжекция - гордо казал боксера - а ти, големи братко, защо си тук? -Нали виждате моята стопанка? Всеки ден когато влеза в банята сядам до вратата и започвам да я гледам - тези прекрасни цици, стегнат задник, гледам ли, гледам...Обаче вчера не издържах и когато се наведе да си вземе гъбата не издържах и й скочих, направо я оправих както аз си знам. -Значи и ти си тук за инжекция?-попитал пудела. -А не! Аз съм тук малко да ми поизпилят ноктите, че много съм я драскал...