Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един борец се хвали на друг: - Вчера ми се родиха близнаци!!! - Абе Компир, двуяйчни или еднояйчни? Замислил се Кампира... - Абе едното е двуяйчно, другото е женско.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Тате, кое е по-далеч - Париж или Луната? - Не ме тормози с глупави въпроси, моето момче... Иди до прозореца... Луната виждаш ли я? - Да. - А Париж!?
Семейни
03.10.2017
3,050 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек гони тръгващ от спирката рейс с викове: - Спретее, спретеее, закъснявам за работа! Хората от рейса казали на шофьора да спре. Качва се той и казва с въздишка: - Карти и билети за проверка.
Един мъж скочил от самолет. Но парашутът му за нещастие не се отворил и той умрял. На погребението неговата съпруга казала пред всички присъстващи: - Много се радвам от едно нещо! Хората учудени попитали: - Какво? Съпругата: - Как последните секунди от живота си, той само за мен е говорил...
Попитали радио Ереван: - Да вярвам ли на приятеля си, който твърди, че жена му е ангел? - Приятелят ви вдовец ли е?
На тоя симпатяга що му е такъв сплескан носа. Да не е боксьор? Не е боксьор. Мие прозорците на публичния дом..
Пред ветеринарния кабинет стоят три кучета заедно със стопаните си - кралски пудел, боксер и разкошен петнист дог, който лежал до млада засукана мадама, очаквайки да бъдат приети. Между тях се завързал диалог. -Защо сте тук момчета?-попитал дога. -Аз вече съм много стар и моят стопанин ме води за хуманно приспиване, щото вече няма сили и време да ме разхожда постоянно...- тъжно споделил кралския пудел. -Аз оня ден ухапах малко дете и аз сам тук за смъртоносната инжекция - гордо казал боксера - а ти, големи братко, защо си тук? -Нали виждате моята стопанка? Всеки ден когато влеза в банята сядам до вратата и започвам да я гледам - тези прекрасни цици, стегнат задник, гледам ли, гледам...Обаче вчера не издържах и когато се наведе да си вземе гъбата не издържах и й скочих, направо я оправих както аз си знам. -Значи и ти си тук за инжекция?-попитал пудела. -А не! Аз съм тук малко да ми поизпилят ноктите, че много съм я драскал...