Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво ще стане ако се кръстоса блондинка и заек? - Демографски взрив!
Блондинки 3,057 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако Титаник бе потънал днес… Барак Обама: Свидетели сме на безпрецедентен терористичен акт. Путин: Титаник не потъна, а беше участник във водно-кинетична операция. Уолстрийт: Титаник е твърде голям, за да го оставят да потъне. Ню ейдж гуру и автор: В кораба няма дупка, освен ако не повярвате, че има. Бойко Борисов: Титаник нямаше да потъне, ако от тройната коалиция бяха строили магистрали. Яне Янев: Потъването на Титаник е опит за покушение срещу мен и явна провокация срещу РЗС. (време за: произнасяне 7 минути и 34 секунди). Никола Груевски: Потъването на перлата на Македонскио флот – Титаниче, е най-големата трагедия за нашио народ за последните 8 иляди години. Случаен водач на Голф 2: Мда, и минауата година тука потъна един кораб у Владая. Шо винкел си замина, ей така. Иванчо и Марийка правят секс. Иванчо свършва пръв, изтяга се на леглото и пали цигара. Марийка пита: - Иване бе, щъ мъ завтаряш ли или дъ съ огащвам? Животът няма друг смисъл освен този, който човек му придава сам, разкривайки своите способности. Ериь Фром Жрецът на индианско племе, живеещо в резерват в Америка, трябвало да познае по звездите каква ща е зимата- тежка или лека, и ако трябва, индианците да започнат да събират дърва. Но дошла вечерта, започнал ритуалът и жрецът се понапил. Взирал се в звездите, взирал се и след като нищо не разпознал си помислил: "Ако им кажа че зимата ще е мека, може да не уцеля и да имам големи проблеми. Нека по-добре да съберат дърва." Жрецът казал: - Братя мои, зимата ще е тежка! Трябва да събираме дърва. Минал месец, жрецът си помислил: "Дали пък не прекалих? Я да проверя прогнозата в близкия щат!", и отишъл да пита каква ще е зимата. Метеоролозите му отговорили: - Зимата ще е много тежка! - По какво познахте - попитал жреца? - Ами индианците вече цял месец събират дърва като луди! Кораб пътува в океана вече две седмици. На борда му има само една жена. Всички други са мъже от различни националности. След две седмици "на сухо" мъжете се събират, за да обсъдят как да прелъстят жената. Англичанинът казва: - Аз съм галантен джентълмен. Ще я поканя на вечеря, ще я почерпя уиски, ще й направя няколко комплимента... Французинът: - Аз съм романтичен любовник. Ще я поканя на вечеря, ще запаля свещи, ще й предложа хубаво вино, ще и попея френски шансони... Испанецът: - Аз съм темпераментен и страстен. Ще я поканя на вечеря, ще я ухажвам, ще й потанцувам испански танци... Накрая дошъл ред на българина. Нашият човек се почесал, па рекъл: - Ами аз от две седмици я плющя, ама щом трябва ще я поухажвам малко ...