Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка купува морско свинче от зоомагазина. Продавачът я съветва къде е по-добре да се държи: - Препоръчително е в аквариум да се държи, отколкото в клетка. На другия ден блондинката идва пак и тъжно пита: - Сложих го в аквариум, поплува - поплува малко и се пусна на дъното. А с какво да го храня като се събуди?
Блондинки 3,342 прегледа
Следващ →

Още вицове

В края на прегледа лекарят казва на пациента: - А сега отидете до прозореца и извадете максимално навън езика! След малко пациентът вижда, че докторът вече пише рецептата. - Но вие въобще не погледнахте гърлото ми! - Няма нужда, диагнозата ви е дископатия. А това с езика е за да дразня данъчните отсреща. Самолета излита. Пилота приветства пътниците по радиото: -Добре дошли на борда, аз съм вашият капитан, приятно пътуване... След това, обаче забравя да изключи уредбата и започва разговор между него и помощника: -Е, е две седмици на твърда земя, така съм загорял, сега като си пийна кафето ще повикам някоя стюардеса да ни врътне по една свирка. Естествено това се чува в салона и всички са шокирани, особено стюардесите. Една се затичва по алеята към кабината, за да предупреди, че уредбата е все още включена. Препъва се, изправя се запъхтяна и една баба от съседната седалка я хваща за ръката и я успокоява: -Не бързай чедо, сигурно още не са си изпили кафето пилотите! Яко пиян програмист се прибира, а жена му почва да се кара: - Ах, ти такъв.... Той я поглежда мрачно и казва: - Още един път да ping-неш и те убивам! Чукчи си търси работа в големия град. Дават му пътната маркировка, да боядисва осевите линии. Първият ден всички са доволни от работата му-- маркира 3000метра! На втория обаче само 800метра и всички колеги го мислят за преуморен. На третия ден боядисал едва 10 метра и го викат при шефа: Какво става, защо не успяваш с работата??? Чукчи отговаря: Много далеч ми остана кофата бре, шефе! Страстен картоиграч се прибира късно вкъщи. Жена му го очаква гола в леглото: - Аз съм дама пика, качи се с валето! - Тая игра съм пас! Жената обаче, започва да го обарва. Той: - Еее, ако ще си гледаме картите, развалям играта!