Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В края на трети сезон на сериала "Сексът и градът" актрисите започнали да разбират, че градът не е толкова голям.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка е при психотерапевта си. - Докторе, не мога да разбера - обичам ли мъжа си. - Защо се съмнявате? - Защото по време на секс не мисля за него. - А за кой? - За този, с който правя секс...
Блондинки
03.10.2017
3,269 прегледа
Следващ →
Още вицове
Windows: Сигурни ли сте, че искате да изтриете избраните файлове? Потребител:Не. Windows: Късно...
В едно село се появила една нимфоманка, обходила тя циялото село не останал мъж неоправен от нея, само овчарчето Пешо. Един ден тя го поканила на гости хапнали пиинали и тя му казала: -Пешо виж какъв студ е навън, каква зима, вместо да си ходиш легни си при мене. Съгласил се наш Пешо легнали си в леглото и тя взела да му се натиска, но Пешо бил малко глупав и не разбирал какво иска каката. Помолила го тя да легне върху него, но той пак не разбирал за намека , легнала по гръб тя и му казала да легне той върху нея, речено сторено, но и след като пак нищо не предприел Пешо тя му казала: -Я сега Пешо покажи ми какво прави коча на овцата Пешо отвърнал: -БЕЕЕЕЕЕЕЕ
Българин отива в Италия. Тръгва на пазар, но му се дохожда до тоалетна по голяма нужда, а вече е там. Минава покрай три тоалетни и чука на първата. Отговорът е: - Уно моменту! Чука на втората: - Уно моменту! Чука и на третата, от вътре се чува: - Уно моменту! Чака, чака българина 10 мин. , но никой не излиза. След малко казва: - Уно моменту, уно моменту, я ке серем на цименту!
- В коя част - източна, западна, северна или южна е по- населена сомалия? - Зависи откъде духа вятъра!
Иванчо се прибира от училище.Майка му: - Иванчо, къде ти е бележника? Иванчо: - В ъгъла е, мамо!Наказан е! Пак има двойка!