Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка е при психотерапевта си. - Докторе, не мога да разбера - обичам ли мъжа си. - Защо се съмнявате? - Защото по време на секс не мисля за него. - А за кой? - За този, с който правя секс...
Блондинки 3,269 прегледа
Следващ →

Още вицове

Windows: Сигурни ли сте, че искате да изтриете избраните файлове? Потребител:Не. Windows: Късно... В едно село се появила една нимфоманка, обходила тя циялото село не останал мъж неоправен от нея, само овчарчето Пешо. Един ден тя го поканила на гости хапнали пиинали и тя му казала: -Пешо виж какъв студ е навън, каква зима, вместо да си ходиш легни си при мене. Съгласил се наш Пешо легнали си в леглото и тя взела да му се натиска, но Пешо бил малко глупав и не разбирал какво иска каката. Помолила го тя да легне върху него, но той пак не разбирал за намека , легнала по гръб тя и му казала да легне той върху нея, речено сторено, но и след като пак нищо не предприел Пешо тя му казала: -Я сега Пешо покажи ми какво прави коча на овцата Пешо отвърнал: -БЕЕЕЕЕЕЕЕ Българин отива в Италия. Тръгва на пазар, но му се дохожда до тоалетна по голяма нужда, а вече е там. Минава покрай три тоалетни и чука на първата. Отговорът е: - Уно моменту! Чука на втората: - Уно моменту! Чука и на третата, от вътре се чува: - Уно моменту! Чака, чака българина 10 мин. , но никой не излиза. След малко казва: - Уно моменту, уно моменту, я ке серем на цименту! - В коя част - източна, западна, северна или южна е по- населена сомалия? - Зависи откъде духа вятъра! Иванчо се прибира от училище.Майка му: - Иванчо, къде ти е бележника? Иванчо: - В ъгъла е, мамо!Наказан е! Пак има двойка!