Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един египтянин кръстил дъщеря си Фейсбук - в чест на това, че социалната мрежа помогнала за падането на режима. Тогава, според същата идея, трябва да кръсти сина си Цукерберг...
Разни
03.10.2017
1,679 прегледа
Следващ →
Още вицове
Притежанието е вид сигурност, но когато човек не е сигурен в притежанията си, той не притежава сигурността, която е толкова нужна на всеки... някои не искат нито сигурност, нито притежание... те искат просто да изгубят всичко,за да са сугирни,че не притежават нищо...
Прицелвай се в луната! Дори и да не я улучиш, пак ще се озовеш сред звездите!
Мъж се прибира вкъщи и заварва жена си вързана за един стол и със запушена уста . Освободил я и я попитал : - Кой беше ? Бандити ли? - Не, майсторите . Било им омръзнало да им давам съвети.
В затвора: Прекарваш голяма част от живота си в килия 3Х3 м. На работа: Прекарваш голяма част от живота си в килия 2Х2 м. В затвора: Хранят те 3 пъти дневно. На работа: Бърз обяд, и то си го плащаш сам. В затвора: За добро поведение те пускат по- рано. На работа: За добро поведение ти дават още задачи. В затвора: Надзирателят ти отваря и затваря вратите. На работа: Отваряш си сам бариерата с карта. В затвора: Приятелите и роднините могат да те посетят. На работа: Нямаш право да говориш нито с приятели, нито с роднини. В затвора: Налага се да си имаш вземане- даване с надзирател- садист. На работа: Наричаш го "Шефе"
Ако спрелият Ви катаджия тича към вас, а не идва с нормална крачка, значи не просто му трябват пари, а му трябват спешно.