Влиза блондинка в колата си и след секунди се обажда в полицията:
- Искам да съобщя за обир - откраднали са ми стереото, педалите и волана от автомобила.
Полицаят обещава да прати патрулна кола, но след минута - две телефонът пак звъни:
- Прощавайте, пак съм аз. Седнала съм на задната седалка!
Между блондинки:
- Знаеш ли, докторът ми каза радостната вест, че съм бременна, чакам момченце!
- Поздравления! Измисли ли име?
- Не. Още мисля за бащиното.