Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Червената Шапчица върви през гората. Среща я вълка. - Ела, Червена Шапчице! - Няма да дойда! Ти ще ми направиш нещо лошо! - Не! Не! Няма! Ела! - Няма да дойда! Ще ми направиш нещо лошо! - Абе, ела де! Няма нищо да ти направя! Червената Шапчица отишла при вълка и той... й счупил крака!
Гадории 2,517 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли? Спи един стар болшевик, и сънува сън... Печата позиви в тайната печатница, по задание на ЦК на Партията, и изведнъж вместо агитационни материали от машината започват да излизат порнографии. Опитва се да спре печатницата, обаче порнографиите се сипят една след друга и не спират. Изведнъж на вратата се тропа. - Кой е? - пита болшевикът с треперещ глас. - Полюция! По време на бомбардировките в Белград най-често минаващата мисъл през главите на сърбите била: ”Колумбе, е`бем ти любопитството”. - Ще дойдеш ли с нас да пием на Нова година? — Не, вкъщи ще съм… освен ако не се скарам с жената. — Постарай се, все пак е Нова година!!! Докторът преглежда Генко. - Ето ви рецепта за таблетки! - Няма да ги пия! - Защо? - От вашите таблетки болничните много бързо ми свършват!!!