Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Американският посланик Уорлик се разплака на тръгване от България. Тоапа! За кво реве - тръгва си от България, нали не го изпращат в Либия!
Политически 3,087 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай: Къде живееш? Аз: С мама и тати. Полицай: А къде живеят мама и тати? Аз: С мен. Полицай: Къде живеете всички? Аз: Заедно вкъщи. Полицай: Къде е къщата ви? Аз: След къщата на съседите. Полицай: А къде е къщата на съседите ви? Аз: Ако ти кажа, няма да ми повярваш! Полицай: Кажи! Аз: До нашата. Иванчо отишъл войник. Там попаднал на старшина, който се мислел за много умно копеле и обичал да се задява с Иванчо: - Иванчо, кажи три. - Три. - Кой ти го наби. - Иванчо, кажи пет. - Пет. - Да ти го туря и отзад и отпред. Писнало му на Иванчо и решил да си го върне на старшината. -Другарю старшина, кажи петнайсет. Старшината великодушно решил да даде шанс на Иванчо да го затапи. - Айде, петнайсет. - Чукам жена ти! - Е, ама няма рима. - захилил се старшината. - Няма рима, ама е вярно! - Дайте ми две безалкохолни бири! - За съжаление нямаме! - Ами...тогава кутия цигари без никотин! - Няма. - Тогава какво има?! - Има презервативи с дупчици. Ще искате ли? Много пътници в градския транспорт се държат сякаш, че са прочели следния надпис: "Не забравяйте да отмъстите за цената на билета!" Момче казало на друго момче: - Хей как ще почистим? Да извикаме Мистър Мускул! - Не бе...ти луд ли си, не трябва да има свидетели. - Ми добре ти го хвани за краката, а аз за ръцете!!!