Една жена каэала на съпруга си:
- Хладилника не работи! - а мъжът отвърнал:
- Аз да не съм техник?!
На другия ден съпругът видял, че хладилника работи и попитал жената:
- Как оправи хладилника?
- Еми... извиках съседа и той го оправи и в замяна поиска да му направя кекс или секс!
- И ти какво направи? - попитал мъжът, а жената казала:
- Е, аз да не съм сладкарка?
Разговор между двама приятели:
- Ти си ми най-добрият приятел и не мога да мълча повече. Ето ти непрекъснато ходиш в командировки, пари печелиш, а твоята жена през това време мърсува. Само те чака да тръгнеш и на вратата вече има опашка от мъже.
- Знам, бе, знам! .... И кво да направя?
- Ами разведи се с тая мръсница!
- И после кво, да се редя на опашката ли?