Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо катаджиите не могат да гледат Формула-1? - Като гледат толкова превишаване на скоростта от алчност получават инфаркт.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка пита своя приятека също блондинка за новата й кола: - Мацко,как си я купи таз кола,ма? - На лизинг, - отвърнала тя.А ти твойта? - Аз...на духинг!
Блондинки
03.10.2017
3,032 прегледа
Следващ →
Още вицове
Малко дете в зоопарка пита баща си: - Тате, ако сега изскочи от клетката лъва и те изяде, с кой автобус да стигна до вкъщи?
- Кафяво е, живее в пустинята и има 3 гърбици? - Камила с раница.
Един мъж гледал на село кокошки. Имал и петел, който обаче бил много разгонен и постоянно осеменявал кокошките. Те пък не снасяли много яйца и стопанина се ядосвал на петела. Един ден го хванал и му казал: - Слушай к’во пернатко, ако не спреш да чукаш кокошките по цял ден, ще те сложа във фризера. Петелът изобщо не отразил селянина и човекът се принудил да го прибере в хладилника. След два дни от вътре се чул странен шум. Отишъл да провери, отворил вратичката, а вътре петела хванал една замразена кокошка и пее: - Леденоо момиче, със пръсти ледени..!
Иванчо пита баща си -Тате,ако знаеш къде се намира нещо,значи ли че си го изгубил? -Не разбира се!-казва баща му. -Радвам се,защото днес си изпуснах новия часовник в морето!
Двама луди пътуват във влак. Влакът влиза в тунел. Минута, две, три… Тунелът не свършва. - Защо е толкова дълъг този тунел? - безпокои се единият. - Ей, че си тъп! Нали седим в последния вагон!