Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Корея на оградите пише: "Внимание! Зло и невкусно куче!"
Черен хумор 2,493 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима пияни вървят по релсите на влака. Първият ходи от края и се блъска в сълбовете. Вторият ходи по едната релса, а третият ходи между двете релси. Първият: - Ей значи не ги махнаха тия саксии с фикуси от входа слагат ги само хората да се блъскат. Втория: - Леле едвам вървя по тоя парапет, ако падна ще се пребия. Третият: - Ей вижте идва асансьора аз ще се кача на него. Тренера на Левски отишъл да гледа тренировка на ЦСКА. Той видял как цесекарите редят конуси и ги заобикалят, след което вкарват гол. Когато се върнал, понеже нямал конуси, наредил варели и тръгнал да се разхожда, а футболистите на Левски започнали да тренират. След малко телефона му звъннал. Той отгворил и познал гласа на помощник треньора. Той казал: - Помощ,варелите водят с 2:0. Семейство честват 50 годишния си юбилей. Мъжът се прибира подарява роза и казва: - Скъпа когато беше на 20 години беше красива като тази роза. После и подава една бутилка шампанско: - Когато беше на 30 години беше буйна като това шампанско. След това и дава кутия бонбони и казва: - Когато беше на 40 беше сладка като тези бонбони. Накрая вади бурканче кисело мляко и й казва: - Мила сега пък когато си на 50 години си кисела като туй мляко. Съпругата обидена от тези негови думи отвръща: - Когато бях на 20, като тази роза ти я подаряваше на други. На 30 бях буйна като туй шампанско но ти го пиеше с твоите приятели. На 40 години бях сладка като тези бонбони но ти беше диабетик. А сега когато съм на 50 и съм кисела като това кисело мляко защо мама му стара няма една краставица да направим един таратор? Между приятели: - Дъщеричката ви прилича ли на майка си? - Не мога да ти кажа. Още не може да говори. Клиент в ресторант се изнервил понеже вече чакал над половин час поръчката си. Накрая се появява келнера: - Още минутка две, господине, и ще ви донеса рибата. - Бихте ли ми казали на какво я ловите? Може да ви препоръчам по-добра стръв?