Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка отива при системния администратор: - Може ли да се пуснат две мишки към компютъра? - Може, но защо? - шегува се администраторът. - Когато редя пасианс и картата, която ми трябва лежи под горната. И искам с едната мишка да повдигна горната карта, а с другата да извадя картата под нея.
Блондинки 3,248 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо блондинките ходят с тесни поли. За да могат да си затворят краката.. Разговор в лудницата: - Ти чувал ли си, за Атлантическия океан? - Да? - Е, аз го пресякох с плуване. - А, ти чувал ли си, за Мъртво море? - Да. - Е, аз го убих. Когато дъщеря ми беше много малка ние с татко й й задаахме разни детски гатанки, но тя все неможеше да ги отгатне. И един ден за пореден път се убедих в детската оригиналност. Пак се шегувахме с нея и се смеехме, но тя като че ли се беше ядосала от това все да не може да отгатне. Тогава каза: - Сега аз ще казвам: Мъничко, червеничко - невидимо! Що е то? С баща й веднага заизброявахме всичко възожно червено, а тя само стоеше пред нас и много доволна не сваляше усмивка от лицето си. Тогава си признахме, че незнаем отговора, а тя гордо заяви: - Е, как незаете? Това е домат скрит зад ъгъла! И до днес си го припомняме и се радваме, а на тези които зададем гатанката немогат да позаят. Семейство бълхи излизат от театъра. Съпругът пита: - Скъпа, пеша ли ще се прибираме или предпочиташ да си хванем куче? Един негър бил преподавател в бг вуз. По време на изпит казал на студентка: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте мн надарени, ще ми стане нещо. Писал й двойка. Влиза следващата, а той пак: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. Писал и на нея двойка. Влиза следващата и той пак: - Ако правиш секс с мен, минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. На негъра му писнало и казал: - Ние негрите сме надарени, ама през поколение, а аз съм второ поколение, така че няма страшно. - Добре, ама ако може да направя една свирка? - Еееее, ако е за свирка, мога и сам си я направя....