Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрали се на търговски събор 3-ма търговци на ябълки. Първият казал: - Да знаете пък каква ябълка отгледах аз... едва я домъкнах до събора да я покажа, 100 кила.. Вторият: - А моята пък каква е... извиках 3-ма човека да ми помогнат да я сложа в каруцата и тя зе че се счупи... Тогава третият се обадил: - Това не е нищо. Аз моята като я сложих в каруцата излезе един червей и изяде коня.
Любими Герои 3,192 прегледа
Следващ →

Още вицове

Канибал докладва: - Главатарю, съседното племе пак ни обяви война! - Аман от банкети! На кучешки надбягвания се срещат немец, американец и българин. Hемецът казва: - Моят пес преди състезание винаги слуша записи с немски маpшове и затова постоянно побеждава. Американецът: - Ние с моя пес преди състезанието винаги ходим в Макдоналдс, затова победата му е сигурна. Българинът: - Абе, това са глупости! Аз на моя преди старта винаги му сипвам 200 грама ракия! Немецът и американецът в един глас: - И какво, побеждава ли? - Нищо подобно! За сметка на това пък е най-забавен и весел на старта! Тече съдебно заседание. Съдията към обвиняемия: - Обяснете, как така човек като вас, наскоро дипломирал се от престижен университ, така жестоко сте пребили пощальона? - И Вие да бяхте на мое място щяхте да направите същото! Звъни ми тоз пощальон и ми казва, че има за мен препоръчано писмо, но да съм кихнел някой лев, и тогава щял да ми го даде. - И? - Кихнах му аз... а то призовка за казармата! - Ало, рецепцията ли е? Какъв е тоя вашия хотел! От моята стая не може да се излезе?! - Господине, не виждате ли вратата?! - Виждам, и то не една, а две! - Е?! - Едната води към клозета, а на другата има закачена табелка "Моля, не ме безпокойте!" А аз си мислех, че на улицата с Червените фенери проявяват снимки.