Седят три момченца в пясъчника, пийват си биричка и си пушат. Минава кака Сийка и възмутено пита:
- Как не ви е срам! И защо не сте на училище?
Децата се споглеждат и едното отговаря отегчено:
- Ти луда ли си ма!?! Кой почва училище на 5 годинки?
- Петьо цял ден ми действа на нервите, - жалва се блондинка на колежката си.
- Но струва ми се, че нито те погледна, нито ти каза и думичка даже!
- Точно това ми действа на нервите!