Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един заек вървял из гората и срещнал едно странно животно. - Ти какво си? - Аз съм лисицотигър. - И как така? - Ами баща ми е тигър, а майка ми е лисица. Продължил заека и пак срещнал едно странно животно. - Ти какво си? - Хипопотамослон. - И как така? - Ами баща ми е слон, а майка ми е хипопотам. Продължил заека и отново срещнал едно странно животно. - Ти какво си? - Конска муха. - Абе я стига сте се ебавали с мене!
Животни 2,107 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Иванчо пита майка си: - Мамо, откъде идват малките бебета? - Щъркелът ги носи. - А кой чука щъркела? Трима приятели са нипили и навръщане към дома паднали в един трап. Единят се завайкал: -Какво да правя, не мога да се прибера, жената ще ме убие. Вторият: -Нищо, аз може и тука да спя. Третият: -Ако до половин час не изляза от тук, аз си тръгвам. Изпратили две кучета - Белка и Стрелка, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Белка: - Белка! - Бау-бау. - Натисни червеното копче! След един час викат Стрелка: - Стрелка! - Бау-бау. - Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: - Ало, блондинката! - Бау бау? - К`во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо! Гарабед седи сам в купето на влак и спокойно си чете вестика... Влиза засукана млада дама с много голям куфар. Дамата се опитва да си качи куфара на мястото за багаж. От много зор се чува едно леко - ПРЪЦЦЦЦЦЦ... - Ах, господине, моляви се - нека това си остане между нас... - Как така между нас - отваряй прозореца да излезе - развикал се Гарабед. Аз пък моя съм го кръстил Драго. Да видиш грейналите лица на жените като им кажа "Драго ми става като те видя" - безценно...