Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек се приближил до красиво момиче и го попитал: - Г-це, може ли да ви ощипя по гърдата? - Махай се, простак! - Ще ви дам 1лев. - Махай се, простак! - 5 лв. - Махнете се! - 10 лв. - Добре. Отишли в един вход момичето си свалило сутиена и мъжът започнал да гали лявата и гърда. Момичето попитало нервно: - Хайде де кога ще щипете? - Аз съм честен човек. Нямам пари, няма да щипя!
Други 1,535 прегледа
Следващ →

Още вицове

В спалния вагон една дама не успява да мигне от мощно хъркане в съседното купе. Блъска по стената, но без никакъв успех. На сутринта дамата отива в съседното купе и казва на седящия там мъж: - Вие какво, не чухте ли как ви тропах? - Чух. Но извинете, много бях изморен и за това не можах да дойда... Жена спира такси и казва задъхано: — Към родилния дом… Не карайте като луд, аз работя там. Попитали един канибал: - Абе ти обичаш ли децата? Замислил се той, и казал - Е, ям ги, ама с отвращение... Когато чуя, че някой писател е блокирал и не може да пише, ми идва да му кажа: "Я върви да се... Ами спри да пишеш, дявол да го вземе - знаеш ли колко много други има още като теб."Гор Видал Срещат се двама. Единият се оплаква: — Жена ми ми съсипа живота. И да дишам не ми дава! — А пък моята наопъки. Щом се прибера вкъщи и веднага вика: „Я ми дъхни!“.