Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Афоризъм от армията: А уж всеки от нас е голям човек!
Професионални 3,349 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пристига посетител в лудницата и гледа - всичките луди обикалят по коридорите с по едно кормило в ръка и викат "бръм, бръм" като коли. Отива в кабинета на главния лекар и го пита: - Абе какво става с тия вашите луди? Малко странно се държат май? Глваният лекар вади едно кормило от чекмеджето и казва: - Я да идем да видим. Единственото нещо, което може да ме накара да чакам за секс цял месец, е, ако момичето е на 17 години и 11 месеца... Петка и Чапаев го закъсали страхотно в гората. Нямат нищо за ядене. Нямат никакво оръжие. Един ден Петка се прибира в колибата и носи две патици. - А стига бе! - казва му Чапаев - как ги уби?! - Много лесно. Открих два бумеранга до леглото ти и готово. - Виж какво Петка - разярил се Чапаев - ако още веднъж ми пипнеш чорапите ще ти счупя одеалото в главата. Питат радио Ереван: - Вярно ли е, че около атомния реактор в ЖК "Младост" има много четирилистни детелини? - Вярно е! - А защо никой не е успял да си вземе поне една? - Много бързо бягат! Жена при стоматолог. Лежи и зяпа, а стоматолога бърника нещо в устата и. Звънва телефона на жената. Един път, втори, трети... Накрая на стоматолога му писва и вдига телефона: - Ало, ти кой си! - Мъжът й! - Аааа... Виж сега какво, устата й е заета и не може да говори, аз ей сега ще свърша, после тя ще се изплюе и ще ти се обади...