Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка я цепела главата. Отишла до аптеката и попитала: - Извинете, имате ли нещо за глава? Аптекарката любезно отговорила: - Еми да, аналгин. Ето ви един блистер. Блондинката доволна се прибира вкъщи. След 3 дена идва със страшен главобол: - Госпожо, мисля че аналгина не помогна.Я по-добре ми дайте уралгин.
Разни 1,695 прегледа
Следващ →

Още вицове

Само в българския език има минало незапомнено време. Бил съм се бил напил и съм се сбил! - Колега, ще ви съдя за сексуален тормоз на работното място.  – Еее, ама защо така бе колежке… аз само споделих на глас какви апетитни форми имате.  – Точно така колега, многократно само споделяте на глас, а никакви действия не предприемате. Това е гаден сексуален тормоз. В магазина: - Три чифта черни чорапогащника, моля! - Господине, а кой размер? - Няма значение, ние в банката ще ходим... Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него: - Моля да ме извините, аз без да искам... - Нищо, нищо, сега ще ми мине. - Дайте, да ви помогна! - Няма нужда, всичко е наред, ооо! - Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира топките. - Е, как е, по-добре ли сте сега? - Ооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли! В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): — Пусни ми чалга… Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: — Пусни ми рап… . Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: — Пусни ми нещо, само да има музика… Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: — Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: — Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.